MOOTORSAANI RENT

Avasta Eestimaa talviselt võrratut loodust mootorsaaniga!

Küsi pakkumist

Mootorsaani rent annab võimaluse meeldejäävaks kogemuseks

Haruldaselt kauni talvepäeva nautimiseks pole paremat viisi, kui tuisata mootorsaaniga lumemütsikestega kaetud puude ja põõsaste vahel, madal talvepäike silmanurgas siramas. Milline imeline elamus! Mootorsaani rent ettevõtte talvepäevade või lihtsalt lõbusa päeva veetmiseks sõprade seltsis. Tule naudi Kõrvemaa kaunist loodust.

Pakume rendiks nii ühe- kui kahekohalisi suurepärases korras olevaid mootorsaane, kusjuures kõigi sõidukite varustusse kuulub elektristarter, soojendusega käepidemed ja tagurpidikäik. Meie mootorsaanid on ökonoomsed, töökindlad ja hea manööverdusvõimega. Saadaval on nii väiksema jõudlusega mootorsaane algajatele juhtidele kui ka võimsaid masinaid oskajatele. Mootorsaane on võimalik rentida tunni- või päevakaupa ning nende juhtimiseks pole tarvis juhiluba. Renditava varustuse hulka kuulub ka kiiver ja paagitäis kütust.

Mootorsaani (ehk lumesaani) näol on tegemist mootorsõidukiga, mida küll algupäraselt kasutati talvise transpordivahendina, ent millega meelelahutuslikul eesmärgil sõitmine on aina menukamaks muutunud. Mootorsaan on mõeldud sõitmiseks nii lumel kui ka jääl ja selle jaoks pole tarvis eraldi teerada – sõita saab avatud maastikul ka kõige karmimates oludes. Mootorsaaniga sõitmisest on saanud populaarne hobi, millega põhjamaade inimesed väga tegeleda armastavad!

Mootorsaan annab vabaduse lumel vaevata liikumiseks, kattes pikki vahemaid, et jõuda sügavaisse metsasoppidesse, kaugematele lagendikele, toredatele küngastele, kogedes puutumata looduse kirkat ilu. See annab Sulle võimaluse minna oma seltskonnaga ainukordsele ja meeldejäävale mootorsaanimatkale, naerdes ja lõbutsedes. See annab teile võimaluse leida kõige kaunim paik lumise pikniku pidamiseks ja ühekoos kordumatu kvaliteetaja nautimiseks. See on tõeliselt mitmekülgne ja põnev elamus!

Kui aga eelistad loodusvaadete nautimise asemel hoopis väljakutseidoma oskuste proovile panemist ja piiride ületamist –, annab mootorsaaniga sõitmine Sulle võimaluse ekstreemspordi viljelemiseks. Tule ja katseta meie mootorsaanide võimsust, arenda kiirust, võta hirmutavat kiirust trotsides järske kurve või pea sõpradega adrenaliinirohket võidusõitu!

Soovime Sulle pakkuda Sinu elu kõige haaravamat, kaunimat ja meeldejäävamat talvepäeva meie mootorsaanide kukil. Saa vahva talvemälestuse võrra rikkamaks! Tule ja rendi meilt mootorsaan, sõida sellega krossirajal, seikle matkaradadel või sõida hoopis kalale, üksi, sõprade või instruktoriga, ning koge talve uutmoodi!

Suurematele gruppidele on hind kokkuleppel. Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust!

Pin It on Pinterest

Share This