Talvepäevade korraldamine

Avasta Eestimaa talviselt võrratut loodust mootorsaaniga!

Küsi pakkumist

Mootorsaanimatk Kõrvemaal – põnev viis veeta firma talvepäevi! 

Kaugtöö on viimase paari aasta jooksul aina tavapärasemaks muutunud ja silmast-silma kontakt töötajate vahel kipub paraku harvemaks jääma. Suhtlus päriselus on aga teadupoolest väga oluline. Ettevõtte talvepäevad on suurepärane viis, et tõsta inimeste elevust ja suurendada sotsiaalset heaolu. Kuna talvel on päevad lühikesed, siis piisava päikesevalguse saamine on sageli raskendatud ja seega on väga hea mõte korraldada midagi looduses värskes õhus. Miks mitte võtta oma firmaga ette põnev mootorsaanimatk?

Mootorsaaniga sõitmine on elamus, mis pakub võimalust samaaegselt nautida lumise looduse ilu kui ka kogeda adrenaliini sellisel määral, nagu ise soovid. Karge õhk ja pidev ümbruse vaheldumine ergutavad meeli. Mootorsaan piiranguid ei sea sellega saab sõita nii lumel kui ka jääl ja pole tarvis eraldi teerada, seega saab liikuda nii avatud maastikul kui ka palju metsikumates oludes. Mootorsaanimatk on imetore elamus, mida kombineerida näiteks õhtuse saunaga, et pakkuda osalejatele nii sportlik kui ka lõõgastav talvepäevade kogemus.  Meeleolukad talvepäevad garanteerivad osalejatele annuse positiivsust ja värskeid mõtteid veel mitmeks järgnevaks päevaks! Lisaks sellele saavad matkalised enda kogemustepagasisse juurde ühe vahva talvise mälestuse. Võib-olla leiab mõni osaleja mootorsaaniga sõitmise näol endale isegi uue ägeda hobi?

On mitmeid võimalusi, milline matk ette võtta: saab teha nii lühemaid kuni paaritunnised, aga ka pikemaid matkasid, kogeda teistmoodi põnevust öösafaril ja soovi korral võtta matk ette hoopis välisriigis, näiteks Soomes Lapimaal. Eestis pakume matkasid erinevates paikades, näiteks Harjumaal, Raplamaal ja Ida-Virumaal, ent ka see on kõigest kokkuleppe küsimus. Kes varem mootorsaaniga sõitnud pole, siis muret tundma ei pea enne iga saanisõitu toimub väike koolitus, kus tehakse selgeks reeglid, eeskirjad, käemärgid, tehnika ja sõiduvõtted. Seejärel toimub sõit harjutusväljakul, pärast mida võib matk alata. Oluline on panna end soojalt riidesse, hoida piisavat pikivahet ja kuulata instruktori korraldusi. 

Matkaks on pakkuda 15 kahekohalist mootorsaani, mille arvu saab vajadusel suurendada 20-ni. Tegu on Bombardieri tehases Soomes Rovaniemis toodetud LYNX ja SKIDOO luksuslike mootorsaanidega, mis on mõeldud pikemate vahemaade läbimiseks ja on väga mugavate istmetega. Lisaks on saanid varustatud kätesoojendusega, kõrge tuuleklaasiga ja hea vedrustussüsteemiga. Saanid on ühtlasi ka võimsad, nii et kes soovib, saab sõita ka väga kiiresti suurtele ekstreemspordi sõpradele pakub palju rõõmu ühine võidusõit ja järskude kurvide võtmine.

Kuna mootorsaanimatk saab kestuse ja stiili poolest olla just selline nagu osalejad parasjagu soovivad, siis on nauditavad ja elamusterohked talvepäevad garanteeritud!

 

Pin It on Pinterest

Share This